ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

КОСМЕТОЛОГІЯ

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ В КИЄВІ - ЩО ЦЕ?

   Лазерна епіляція - сучасний, ефективний, безпечний і швидкий спосіб видалення небажаного волосся НАЗАВЖДИ на будь-якій ділянці тіла. Яскраве світло, що генерується лазерною системою нагріває меланін, що міститься в цибулині, завдяки чому росткова зона фолікула (матрикс) руйнується і назавжди втрачає здатність відновитися і відростити новий волос (на відміну від пінцета, воску, шугарингу - коли росткова зона не пошкоджується і волосся відростає знову і знову з одного і того ж фолікула). На кожному сеансі лазерної епіляції видаляється нова партія фолікулів, саме тому необхідний курс з 5-7-9 процедур в залежності від зони, нормонального фону та етнічної приналежності для досягнення максимального ефекту (хоча гладку шкіру ми гарантуємо вже навіть після перших сеансів) Ми працюємо на лазерних системах самого останнього покоління, які впливають прямо на цибулину (це діодні лазери). При діодній лазерній епіляції не потрібен волосок, що відріс як провідник енергії до зони зростання (як при епіляції на системах попередніх поколінь (наприклад, олександритовий лазер), тому наш лазер «бачить» і видаляє навіть ті цибулини, які вже «дозріли» під шкірою, але волосок ще не відріс! І це скорочує кількість необхідних процедур і максимально збільшує відстань між візитами! (Від 4-6 до 12-16 тижнів)  

ЧОМУ КЛІЕНТИ ВИБИРАЮТЬ "ЛАЗЕРОК":

51
Тільки у нас 5 типів лазерних систем
Ми підберемо ідеальний лазер для Вашого типу волосся і шкіри.
52
Величезний досвід наших фахівцівтов
Щомісяця ми робимо більше процедур, ніж більшість наших конкурентів за рік! У нас працюють фахівці тільки з медичною освітою
53
Наш основний бізнес
Лазерна епіляція та косметологія - це ті послуги, які ми робимо ідеально вже більше 10 років, не розпорошуючись на інше. Реальні відгуки про нашу роботу
56
100% гарантія результату
Якщо з якої-небудь причини Вас не влаштує результат - ми переробимо процедуру або повернемо Вам гроші
55
Наш основний бізнес
Лазерна епіляція та косметологія - це ті послуги, які ми робимо ідеально вже більше 10 років, не розпорошуючись на інше. Реальні відгуки про нашу роботу
54
Відмінна якість за розумні гроші
9.8 з 10 наша оцінка за відповідність ціна / якість за відгуками клієнтів!
stop1
виключити солярій і інтенсивний загар в зоні проведення епіляції за 2 тижні до процедури
stop3
за 1-2 тижні не приймати противірусні препарати, антибіотики тетрациклінового ряду, фторхінолони і препарати, в анотації до яких написано уникати активного сонця
stop5
перед процедурою гладко поголити зону (крім зон лиця)
stop2
за 2 тижні до сеансу виключити епілятор, віск, пінцет, шугарінг (крім зон лиця)
stop4
на кілька днів до і після лазерної епіляції уникати нанесення спиртовмісних засобів, а бажано зволожувати шкіру пантенолом
stop6
ВАЖЛИВО дотримуватися графіку процедур і всіх рекомендацій спеціаліста і правил лазерної епіляції

ОЧЕВИДНІ І НЕЗАПЕРЕЧНІ ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО ЕПІЛЯЦІЇ

Виняткова безпека. До шкіри не застосовується ніякого шкідливого хімічного впливу, ніяких яскраво виражених почервонінь, рубців, роздратування, алергічних реакцій. Лазерний промінь проникає під шкіру всього на 2-3 мм (глибина розташування волосяний фолікул).. Можливість безболісного проведення процедури. Це єдина методика, що гарантує комфорт пацієнтові, навіть при проведенні лазерної епіляції бікіні, видалення волосся над верхньою губою. Після проведення сеансів використання пристрою діодним лазером на тілі залишається не більше 3-4% волосся. Такою високою ефективністю не може похвалитися жодна з відомих методик. Лазерна епіляція ідеальна, як для жінок, так і для чоловіків. Максимальна тривалість ефекту. Залежно від індивідуальних особливостей організму, віку, структури волосся і якості проведення процедури, виняткова гладкість шкіри обробленої ділянки тіла радує від року до семи років. Погодьтеся, це вражає. Швидкість проведення процедури. Наприклад, лазерна епіляція ніг займає близько 60 хвилин, а епіляція над верхньою губою - до 10 хвилин. Ефективність при проблемі врослого волосся. Ціна лазерної епіляції, і це є перевіреним і доведеним фактом, що якісна лазерна епіляція - це найекономічніший спосіб боротьби з небажаними волоссям на тілі.

Процедури

 • Оксана

  Самый лучший салон!!! Обслуживание на высшем уровне! Европейский подход! Персонал замечательный! Очень уважаю мастера эпиляции Татьяну Владимировну! Профессионал своего дела! Очень нравится креативный подход к системе скидок! Разнообразие акций просто манит! Лазерок Вы лучшие!!!

 • Наталья

  Посетила салон 1 раз. Результатом довольна. Волос стало меньше. Собираюсь на 2-ю процедуру. Надеюсь, что результат будет хороший. Мне у вас понравилось, чисто, уютно, доступные цены, акции, удобное месторасположение. Пока все нравится.

 • Мила

  Здравствуйте уважаемые клиенты и персонал ЛазерОк!Много читая отзывы о вашем центре,решилась пойти на первую процедуру лазерной эпиляции,остала сь довольна! На все первые три процедуры попадала на одного и того же мастера(была довольна),на 4-ю процедуру попала к другому мастеру-понрави лось меньше! Многое зависит и от мастера!

 • Татьяна

  Хочу сказать большое спасибо доктору Евгении, очень внимательному, профессионально му специалисту. На лазерную эпиляцию хожу только к ней,процедуры она проводит четко, качественно и практически безболезненно. Администратор всегда перезванивает на следующий день, интересуется состоянием перед процедурой. Еще раз спасибо вам.

 • Ольга

  На моей светлой коже хоть и небольшие, но темные волосики были заметны, я очень комплексовала по этому поводу. Подруга предложила дельное решение – обратиться в салон красоты для удаления волос лазером. Цена со скидкой лазерной эпиляции в Симферополе была невысокой, поэтому я решилась на процедуру и не жалею. Очень понравилась работа мастера и обслуживание в салоне в целом.

 • Мария

  Надоело постоянно брить ноги, и я решила попробовать более кардинальные меры, нежели бритва или крем для депиляции. Свой выбор остановила на удалении волос лазеров. Долго искала, где сделать лазерную эпиляцию и нашла салон «Лазерок» в Киеве. После первого сеанса поняла, что процедура – то, что доктор прописал, как говорится. Сначала были незначительные болевые ощущения, но на последующих сеансах никакого дискомфорта. Результат выше всяких похвал, я очень рада, что нашла для себя этот салон красоты.

ЗАПИС ОНЛАЙН

КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


×
ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

×
ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

×