RF радіочастотний ліфтинг

RF радіочастотний ліфтинг

РАДІОЧАСТОТНИЙ ЛІФТІНГ – БЕЗПЕЧНА підтяжки БЕЗ ХІРУРГІЧНОГО ВТРУЧАННЯ
Вікові зміни шкіри не радують жодної людини. Колагенові волокна з часом розшаровуються і стають нездатними підтримувати звичний тонус. Мова йде не тільки про особу, а й інших частинах тіла: сідницях, руках, ногах, грудях, животі. З проблемою стикаються і жінки, і чоловіки. Щоб її виправити, вони йдуть навіть на самі крайні заходи. Але сьогодні є інноваційна розробка, для якої не потрібно лягати під ніж або відчувати сильний біль. Вона називається «радіочастотний ліфтинг». Це технологія для підтяжки шкіри з використанням певного виду енергії. Іноді можна зустріти й інші назви: термаж, термоліфтінга. Косметологи пропонують процедуру пацієнтам 30-45 років, тому що у них високий рівень вироблення колагену. На сеансах використовують різні апарати. Найвідомішими з них є Thermage, Accent, Pelleve, Tripollar. Вони запатентовані і призначені спеціально для проведення RF-ліфтингу. Суть роботи полягає в тому, що імпульси проходять через тканини і розігрівають їх до 65 градусів. При такій температурі еластин і колаген згортаються в щільні спіралі, що і забезпечує хороший результат.
Помітний результат після RF-ліфтингу – послуги центру ЛазерОк
RF-ліфтинг ідеально підходить для підтяжки шкіри на будь-якій ділянці тіла. Пройти через таку процедуру можна людям: з обвислими після схуднення шкірою; під час дієти; при перших проявах старіння шкіри; для підвищення еластичності і тонусу шкіри; для закріплення результату після операції. У нашому центрі лазерної епіляції і косметології ЛазерОк надається три види послуг: радіоліфтінг однієї ділянки, двох ділянок і нижньої частини тіла. Ціна стартує з 200 гривень.
Що чекає клієнтів після відвідування сеансів щодо радіочастотного ліфтингу?
Помітний ліфтинговий ефект. Поліпшення лімфо і кровообігу. Позбавлення від целюліту. Омолодження шкіри. Зникнення зморшок. Відновлення обміну речовин в тканинах.
Особливості процедури і її значні плюси
Перевага процедури полягає в тому, що отриманий результат радує протягом декількох років. Курс побудований таким чином, що не потрібно міняти ритм життя. Також не потрібна підготовка до і реабілітація після відвідування косметолога. Один сеанс триває всього 15-20 хвилин. Пацієнт не відчуває болю і дискомфорту. У нашому центрі працюють досвідчені фахівці. Вони проведуть огляд і обговорять з клієнтом всі деталі. Тільки так можна переконатися, що процедура підходить йому повністю. Домогтися приголомшливого ефекту від ліфтингу можна, якщо віддати перевагу майстрам ЛазерОк.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *