Кавітація

Кавітація

Кавітаційна Ліпосакція – НОВЕ СЛОВО В БОРОТЬБІ З ЗАЙВИМ ВАГОЮ

Всі хочуть бути підтягнутими і худими. Дієти, фізичні навантаження, спеціальні препарати іноді дійсно допомагають. Але є одна нова технологія, яка в кілька разів ефективніше. Йдеться про кавітації. Це не що інше, як боротьба із зайвими жировими відкладеннями. Метод використовують не тільки в косметології, а й нефрології та стоматології. Його суть полягає в створенні великої кількості бульбашок, які наповнюються газом і паром. Через деякий час вони збільшуються, а потім зовсім випаровуються. За допомогою ультразвукових хвиль впливають на певну ділянку тіла. В результаті цього руйнуються і резонують клітини. Жир, який міститься в них, розріджується і виходить природним шляхом. Особливість методу в тому, що він дозволяє на 2-3 сантиметри зменшити обсяги тіла, знижує вагу, підтягує шкіру і позбавляє від целюліту. Процедура безпечна, що не травмоопасная і підходить практично кожній людині незалежно від статі і віку. Під час сеансу використовують спеціальний апарат невеликого розміру. Отриманий результат можна порівняти з хірургічної ліпосакції, проте при кавітації не потрібно операційне втручання.
Якісні послуги кавітації в центрі ЛазерОк

У центрі лазерної епіляції і косметології ЛазерОк пропонують послуги з позбавлення від зайвого жиру. Клієнт може вибрати кавітацію: в одній зоні; в двох зонах; нижньої частини тіла. Вартість одного сеансу від 200 гривень. Все залежить від місця впливу, виду послуги і типу роботи. Існує ряд свідчень до кавитационной ліпосакції. Серед них виділяють такі: целюліт і «апельсинова кірка»; в’яле тіло; локальні жирові відкладення; зайва вага; швидке позбавлення від жиру в певній зоні. Процедура ідеально підходить, якщо необхідно надіти улюблену сукню і добре виглядати на важливому заході. А найголовніше – ефект помітний вже після першого сеансу.
Правила та вимоги перед і після процедури щодо позбавлення від жиру

Незважаючи на те що кавітація не вимагає ретельної підготовки, перед процедурою необхідно виконувати деякі рекомендації.
Чи не є жирні та гострі страви.
Не вживати алкоголь.
Пити багато води.
Дотримуватися водний режим і робити фізичні вправи після сеансу.
Метод безпечний практично для кожної людини. Однак є деякі протипоказання. Ні в якому разі кавітацію не роблять при травмах шкіри і її серйозних пошкодженнях. Також не можна проводити процедуру людям з онкологічними захворюваннями, вагітним жінкам і годуючим мамам. При наявності кардіостимуляторів і металевих імплантатів від сеансів потрібно відмовитися. В іншому кавитация допомагає швидко схуднути і отримати гарне тіло. У нашому центрі ЛазерОк фахівці зроблять все можливе, щоб клієнт побачив ефект після першого відвідування і залишився задоволений загальним результатом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *