Хімічний пілінг

Пілінг не менш важлива косметологічна процедура, як і очищення обличчя. Крім очищення, він видаляє мертві клітини, відлущує ороговілі частинки та відбілює шкіру. Пілінг обличчя займає близько години часу. Його потрібно робити тому, що він допомагає відновити правильний процес регенірації шкіри, впливає на самостійне вироблення шкірою колагенових волокон та еластину, очищує, відбілює та омолоджує шкіру.

Типи пілінгів.

Пропонуємо до вашої уваги три типи пілінгів для обличчя: Поверхневий пілінг показаний пацієнтам з проблемною і жирною шкірою, які страждають на акне, себорею, лущенням. Для досягнення хорошого результату потрібно пройти курс процедур від чотирьох до десяти сеансів. Цей пілінг буває саліциловим, гліколевим, ніжним Alpha та ABR-пілінгом.

Середній хімічний пілінг показаний пацієнтам з видимими ознаками старіння шкіри, зморшками, висипами, пігментацією та розтяжками. Під час сеансу використовується 25% кислота, яка проникає під роговий шар дерми, що не завдає травм. Рекомендований курс від двох до шести сеансів.

Глибокий фенольний пілінг здатний подолати відомі вікові зміни шкіри: гіперпігментацію та зморшки. Його роблять лише кілька разів у житті, тому що він зачіпає глибокі шари шкіри.

Кому показано пілінги?

У зв’язку з поганою екологією ідеальної шкіри зараз немає ні в кого. Але підтримувати її здоровий стан салонними процедурами може кожен. Пілінг показаний всім людям, які мають тьмяний колір обличчя, нерівності шкіри, зморшки, розширення пори, гіперпігментацію, вугровий висип та постакне.

Проблемна шкіра та пілінг.

Пацієнтам із проблемною шкірою косметологи нашого центру рекомендують ABR або саліциловий пілінг. До складу ABR пілінгу входять фруктові кислоти та ретинол. Ці препарати не мають травм шкіри, а навпаки надають відновлюючу дію на дерму.
Саліциловий пілінг, в основу якого входить однойменна кислота, знижує активність сальних залоз. Він успішно лікує вугровий висип та себорейний дерматит протизапальними та антисептичними властивостями.

Протипоказання.

До основних протипоказань для проведення пілінгу відносяться гострі, запальні процеси шкіри, герпес, дерматологічні захворювання, схильність до утворення келоїдів та порушення цілісності шкіри. Пілінг не роблять на засмаглій шкірі. При онкологічних, інфекційних та загостренні хронічних захворювань пілінг протипоказаний. Також його не рекомендують робити вагітним жінкам, які годують матерям. Результативність пілінгу. Після проведення процедури ви станете мати свіжу, чисту, оксамитову шкіру. Відразу ви побачите, що шкіра розгладилася, пішли зморшки і звузилися пори.

Відновлювальний період.

Декілька днів після процедури спостерігатиметься почервоніння шкіри. Протягом місяця після пілінгу утриматися від засмаги. Наносите сонцезахисний крем із високим фактором захисту перед виходом на вулицю. Вдома користуйтеся щоденним зволожуючим кремом для шкіри.