Елос епіляція обличчя

Елос епіляція обличчя

На тілі людини велика кількість волосся. Вони служать захистом для шкіри, тому є як у чоловіків, так і жінок. Рослинність з’являється також і на обличчі. Якщо вона темна і помітна, від неї варто позбутися.

Представники сильної половини людства менше приділяють цьому уваги. Особливо в епоху, коли модні бороди і вуса. А ось дівчата і жінки сильно комплексують, коли бачать волоски.

Позбутися від них можливо. Елос-епіляція – порятунок в такій ситуації. Хвилі здатні швидко і безболісно видалити рослинність на обличчі. Ефект виходить тривалим, а результат – вражаючим. Однак вдаватися до такої процедури варто тільки в тому випадку, якщо волосся дійсно помітні. Для світлих вона не завжди підходить.

ПЛЮСИ ЕЛОС-епіляція: ЧОМУ ВАРТО ЇЇ РОБИТИ?

Чоловіки і жінки використовують різні методи по видаленню рослинності на обличчі: щипання, гоління, воскова депіляція. Але вони не завжди справляються з проблемними ділянками. Найчастіше залишаються цибулини і врослі волоски, від яких позбутися досить складно. Зате елос-епіляція впорається не тільки з рослинністю, але і негативними наслідками. Існує ряд переваг такої процедури. Вони виглядають наступним чином.

Хвилі не порушують шкірні покриви.  Дія спрямована на руйнування пігменту у волоссі і Цибулини, а не на навколішні тканини.  Кілька курсів вистача для трівалого ЕФЕКТ.  Мінімальна Кількість почервоніння.  Економія. Послуги з відалення рослінності на обліччі в центрі ЛазерОк   Дія спрямована на руйнування пігменту у волоссі і цибулинах, а не на навколишні тканини.  Кілька курсів вистачить для тривалого ефекту.  Мінімальна кількість почервоніння.  Економія. Послуги з видалення рослинності на обличчі в центрі ЛазерОк
Епіляція підходить і чоловікам, і жінкам. У центрі ЛазерОк з радістю допоможуть всім клієнтам, які хочуть позбутися від зайвої рослинності на обличчі.

Наші фахівці видаляють волосся

  • над верхньою губою;
  • на підборідді;
  • по Лінії ніжньої щелепи;
  • на скронях;
  • на щоках;
  • між бровами;
  • на лобі;
  • на шії.

Також Відвідувачам доступна послуга з відалення волосся Всього особин. Майстри нашого центру підбірають процедуру індивідуально кожному, щоб досягті Краще результату. При реєстрації на сайті Відвідувачі отримуються 5 -% – ю скиду. Так можна Значний заощадіті.

В цілому, один курс колівається від 110 до 600 гривень.  над верхньою губою;  на підборідді;  по лінії нижньої щелепи;  на скронях;  на щоках;  між бровами;  на лобі;  на шиї.

Також відвідувачам доступна послуга з видалення волосся всього особи. Майстри нашого центру підбирають процедуру індивідуально кожному, щоб досягти кращого результату.

При реєстрації на сайті відвідувачі отримують 5 -% – ю скиду. Так можна значно заощадити. В цілому, один курс коливається від 110 до 600 гривень.

Все залежить від місця для елос-епіляції, кількості волосся, їх структури і особливостей шкіри клієнта. У нашому центрі можна розслабитися і відпочити.

Процедура безболісна і практично не залишає наслідків. Відвідувачі отримають комплексні консультації та високоякісні послуги за привабливими цінами.

Зв’язатися з нами можна по одному з контактних телефонів або безпосередньо через сайт. Ми швидко позбавимо від волосся на обличчі і подаруємо впевненість в собі кожного клієнта.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *