Елос епіляція ніг

Елос епіляція ніг

Сучасні салони краси та клініки предлагают Клієнтам велику Кількість методів по позбавленню від волосся на ногах. Одними з найбільш затребуваніх є фото- и лазерна епіляція. Альо Іноземні майстри Використовують ще один способ – Елос-епіляцію, Заснований на відаленні рослінності с помощью двох відів ЕНЕРГІЇ. Особлівість технології в тому, что вона об’єднує Преимущества двох популярних методик. Во время процедури застосовують апарат, Який віпромінює радіохвільової біполярній ток (RF) и IPL-шірокосмуговій імпульсній світло. Що відбувається під їх вплива?

Нагрівається и руйнується фолікул.
Охолоджується шкіра, тому відсутній Біль.
Чи не вінікають пігментні плям и опікі Завдяк точкової работе.

Ефективність процедури доведена багатьма клієнтами по всьому світу. Вона проводитися для відалення волосся не только на ногах, но и других ділянках тела: руках, в зоне бікіні, під пахви, на обліччі. Вперше застосувались ее в Ізраїлі, де технологія и булу розроблено. Через короткий час метод стали застосовуваті в різніх куточками планети, а з недавніх пір до неї вдаються и в Україні. Пропозиції относительно відалення волосся на НОГАХ У центрі ЛазерОк

Наш центр лазерної епіляції и косметології ЛазерОк предлагает Клієнтам послуги Елос-епіляції на ногах. Клієнти могут вібрато процедуру, спрямованостей на відалення волосся:  

  • з гомілок;  з гомілок і колін;
  • з колін;  з стегон;
  • Повністю з двох ніг;
  • з внутрішньої і зовнішньої Сторони стегон.

Метод Підходить НЕ тільки жінкам, а й чоловікам. ВІН безболісній, тому люди з низьких больовім порогом без проблем вітрімають сеанси. Елос-епіляція складається з декількох етапів.
Гоління ніг с помощью бритви.
Нанесення спеціального гелю.
Застосування апарату.
Особливості Елос-епіляції: робота з чутлівою шкірою и Кількість сеансів
Якщо у клієнта чутлива шкіра, за 30-40 хвилин до процедури йому завдають крем-анестетик. Час видалення волосся залежить від їх кількості та величини зони обробки. Всього буде потрібно від 6 до 8 сеансів з перервами в 6-8 тижнів. Це пов’язано з тим, що волосяний покрив росте з різною інтенсивністю в певні фази. Курс для позбавлення від волосся на ногах складається з:

  •  1 циклу і 3 процедур з перервою в 8 тижнів;
  • 4 процедури через 3-4 місяці;

призначення наступних при необхідності. У нашому центрі елос-епіляція підбирається в кожному випадку індивідуально. Одним людям потрібно менше сеансів, іншим – більше. Досвідчені фахівці проконсультують з усіх питань і проведуть ретельний огляд. Вони переконаються, що клієнту можна робити процедуру і призначать день сеансу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *