Апаратне схуднення

Апаратне схуднення

Апаратне СХУДНЕННЯ: ЯК ОТРИМАТИ стрункою і красивою ТІЛО?

Незважаючи на те що сьогодні часто повторюють фразу, що потрібно любити себе в будь-якому вазі, жінки і чоловіки все одно прагнуть схуднути. Дієти, таблетки, спортивні зали – представлені методи в рівній мірі використовуються людьми, але не завжди приносять бажаного ефекту. Хірургічне втручання теж не варіант. Однак є один дієвий спосіб – апаратне схуднення. Воно являє собою процедуру по корекції фігури і зниження маси тіла. Варто відразу зазначити, що ефективність досягається тільки в поєднанні з фізичним навантаженням і правильним харчуванням. Особливо великим попитом користується техніка перед пляжним сезоном або важливою подією, коли необхідно виглядати чарівно. Апаратний метод схуднення заснований на впливі установок, тренажерів і обладнання на організм людини. Їх застосовують як для всього тіла, так і певного проблемної ділянки. Серед усього розмаїття прийнято виділяти такі види: вакуумний масаж; пресотерапія; мезотерапія; ліпосакція за допомогою ультразвуку; електроліполіз; ендермологіческій ліпомассаж; лімфодренаж; миостимуляция. Найпопулярнішими є вакуумно-роликовий масаж, радіочастотний ліфтинг, кавітація. Що вони собою являють і наскільки ефективні?
Характеристика популярних видів апаратного схуднення

Вакуумно-роликовий масаж – має другу назву – дренажний. Спеціальний вид, застосовуваний для оздоровлення організму і при хворобах опорно-рухової і лімфатичної системи. Допомагає він і при варикозному розширенні вен. Завдяки йому можна поліпшити приплив крові, трофіку тканин, м’язовий тонус. Радіочастотний ліфтинг – безопераційне омолодження шкіри. Тіло або особа обробляється спеціальним енергією. Ефект після процедури порівнюється з пластичною операцією. Особливо дієвий метод для боротьби з целюлітом. Принцип заснований на тому, що під впливом електричного струму прогрівається дерма і підшкірно-жирова клітковина. Існує кілька видів ліфтингу із застосуванням радіочастот: термаліфтінг, термаж, радіоліфтінг, термаліфт. Кавітація – апаратний метод схуднення, при якому використовуються ультразвукові хвилі. Вони спрямовані на руйнування жирових клітин. Перед тим, як приступити до процедури, пацієнтам заміряють тіло. Після закінчення сеансу обсяг зменшується на 1-2 сантиметри. Рекомендується пройти 10 сеансів. Якщо ситуація більш складна, тоді курс продовжують. Все залежить від особливостей будови людини і його побажань.
Послуги схуднення в центрі лазерної епіляції і косметології ЛазерОк

Центр лазерної епіляції і косметології ЛазерОк також пропонує послуги апаратного схуднення. У нас можна вибрати наступне: радіочастотний ліфтинг, вакуумно-роликовий масаж, кавітацію і комплекси схуднення. Процедури підходять не тільки для жінок, але і чоловіків. Вони безпечні і не викликають травм. Фахівці нашого центру обов’язково проводять огляд. Тільки після цього видається дозвіл на застосування тієї чи іншої техніки схуднення. Під час сеансу пацієнти будуть відчувати себе комфортно і спокійно. До кожного клієнта підбирається індивідуальний підхід. Таким чином можна досягти кращого результату і тривалого ефекту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *